SK CZ PL
Serwis
Menu
Odkazy

Hotele SPA Trenczyńskie Cieplice

Parkhotel na Baračke****

Parkhotel na Baračke****

Znany Parkhotel na Baračke jest położony w spokojnym środowisku na końcu parku uzdrowiskowego w Trenčianskich Teplicach. Od centrum oddalony jest jedynie kilka minut piechotą. Jesienią 2001, po całkowitej rekonstrukcji, doszło do jego ponownego otwarcia. Dziś Baračka należy do najlepiej wyposażonych hoteli w całych Trenčianskich Teplicach. Parkhotel oferuje także relaksacyjne, regeneracyjne i lecznicze zabiegi oraz oczywiście wellness. Hotel jest popularny przedewszystkim jako miejsce dla imprez weselnych.
Dom uzdrowiskowy Krym****

Dom uzdrowiskowy Krym****

Najbardziej komfortowy dom leczniczy KRYM I kategorii znajduje się bezpośrednio w centrum miasta, całkowite obłożenie 250 łóżek, 5 pięter. Wyżywienie jest bezpośrednio w budynku. Zabiegi i gabinet lekarski znajdują się bezpośrednio w budynku. Recepcja jest czynna 24 godziny, do dyspozycji jest więcej wind, w budynku znajduje się dzienna kawiarnia, Espresso bar, klub nocny, fryzjer i gabinet kosmetyczny, kantor, parking
Hotel Most Slavy***

Hotel Most Slavy***

Znany Hotel Most Slávy leży wprost w centrum uzdrowiska Trenčianske Teplice niedaleko zielonego parku. Hotel znajduje się w historycznym budynku. Częścią składową kompleksu są także dwie wille Miramare-Corfu Dea i Willa Vera. Hotel oferuje odpowiednie pomieszczenia do konferencji, szkoleń i seminariów a swoim klientom udziela między innymi także usługi wellness. Przed wejściem do hotelu znajduje się znany Most Slávy z imionami znanych osobowości wyróżnionych na międzynarodowym festiwalu filmowym ARTFILM.
Dom uzdrowiskowy Atlantis**

Dom uzdrowiskowy Atlantis**

Obiekt leży w centrum miasta uzdrowiskowego.
Jego głównymi zaletami są ciekawa architektura otoczenia, jeziora w najbliższej okolicy, wody termalne i uzdrowiskowe w bliskiej okolicy, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, cicha okolica.
Jest zwłaszcza odpowiedni do: pobyty SPA, relaksacyjne i zdrowotne, pobyty uzdrowiskowe, rodzinne wakacje.
Hotel uzdrowiskowy Pax***

Hotel uzdrowiskowy Pax***

Dom leczniczy PAX I kategorii znajduje się w strefie dla pieszych, w centrum, całkowite obłożenie 250 łóżek, 6 pięter. Jadalnia jest bezpośrednio w budynku, śniadania podawane są w formie bufetów szwedzkich, obiady i kolacje – możliwość wyboru z kilku dań. Gabinety lekarskie znajdują się w budynku, dom leczniczy jest bezpośrednio połączony z budynkami, w których wykonywane są zabiegi.
Pensjonat Baske***

Pensjonat Baske***

Obiekt leży w mieście.
Jego głównymi zaletami są unikalny styl miejsca, ciekawa architektura otoczenia, wody termalne i uzdrowiskowe w bliskiej okolicy, zabiegi uzdrowiskowe, SPA i relaksacyjne w obiekcie, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, różne pomieszczenia odpowiednie do instruktażu i imprez społecznych.
Jest zwłaszcza odpowiedni do: imprezy firmowe/ szkolenia, pobyty SPA, relaksacyjne i zdrowotne, rodzinne wakacje, miesiąc miodowy.
Hotel uzdrowiskowy Slovakia***

Hotel uzdrowiskowy Slovakia***

Hotel Slovakia*** znajduje się bezpośrednio w centrum uzdrowiskowego miasteczka i stanowi bramę do strefy dla pieszych w Trenčianskych Tepliciach. Przyjemne otoczenie hotelu pozwala na jego wszechstronne wykorzystanie – od pobytów uzdrowiskowych, eventów firmowych, aż po pobyty z dziećmi czy krótkotrwałe zakwaterowanie. Bezpośrednio w hotelu do dyspozycji gości jest wewnętrzny basen i relax centrum. Odległość hotelu od miejsca zabiegów wynosi około 150 m.
Hotel Flora***

Hotel Flora***

Obiekt leży w centrum miasta, tuż obok głównych atrakcji turystycznych, w centrum miasta uzdrowiskowego.
Jego głównymi zaletami są usytuowanie w przyrodzie, wody termalne i uzdrowiskowe w bliskiej okolicy, zabiegi uzdrowiskowe, SPA i relaksacyjne w obiekcie, szeroka gama usług w obiekcie, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostępne boiska sportowe, cicha okolica, różne pomieszczenia odpowiednie do instruktażu i imprez społecznych.
Jest zwłaszcza odpowiedni do: imprezy firmowe/ szkolenia, pobyty SPA, relaksacyjne i zdrowotne, pobyty uzdrowiskowe, rodzinne wakacje, miesiąc miodowy.