SK CZ PL
Serwis
Menu
Odkazy

Hotele SPA Trenczyńskie Cieplice

Parkhotel na Baračke****

Parkhotel na Baračke****

Znany Parkhotel na Baračke jest położony w spokojnym środowisku na końcu parku uzdrowiskowego w Trenčianskich Teplicach. Od centrum oddalony jest jedynie kilka minut piechotą. Jesienią 2001, po całkowitej rekonstrukcji, doszło do jego ponownego otwarcia. Dziś Baračka należy do najlepiej wyposażonych hoteli w całych Trenčianskich Teplicach. Parkhotel oferuje także relaksacyjne, regeneracyjne i lecznicze zabiegi oraz oczywiście wellness. Hotel jest popularny przedewszystkim jako miejsce dla imprez weselnych.
Hotel Wellness Panorama****

Hotel Wellness Panorama****

Obiekt leży w centrum miasta uzdrowiskowego.
Jego głównymi zaletami są zabiegi uzdrowiskowe, SPA i relaksacyjne w obiekcie, szeroka gama usług w obiekcie, wysoki standard, reprezentatywność, różne pomieszczenia odpowiednie do instruktażu i imprez społecznych, basen wprost w budynku.
Jest zwłaszcza odpowiedni do: imprezy firmowe/ szkolenia, pobyty SPA, relaksacyjne i zdrowotne, pobyty uzdrowiskowe, miesiąc miodowy, zakwaterowanie dla wymagających klientów.
Hotel Most Slavy***

Hotel Most Slavy***

Znany Hotel Most Slávy leży wprost w centrum uzdrowiska Trenčianske Teplice niedaleko zielonego parku. Hotel znajduje się w historycznym budynku. Częścią składową kompleksu są także dwie wille Miramare-Corfu Dea i Willa Vera. Hotel oferuje odpowiednie pomieszczenia do konferencji, szkoleń i seminariów a swoim klientom udziela między innymi także usługi wellness. Przed wejściem do hotelu znajduje się znany Most Slávy z imionami znanych osobowości wyróżnionych na międzynarodowym festiwalu filmowym ARTFILM.
Dom uzdrowiskowy Krym***

Dom uzdrowiskowy Krym***

Odnowiony hotel Krym, położony w centrum strefy wyłączonej z ruchu kołowego, oferuje 290 łóżek rozmieszczonych na pięciu piętrach. Na każdym piętrze znajduje się taras słoneczny. Hotel oferuje zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i apartamentach w kategoriach Standard i Komfort. Hotelowa restauracja przez cały dzień serwuje posiłki. Procedury są przeprowadzane bezpośrednio w hotelu, a hotel jest bezpośrednio podłączony do odkrytego basenu Grand przez cały rok.
Pensjonat Baske***

Pensjonat Baske***

Obiekt leży w mieście.
Jego głównymi zaletami są unikalny styl miejsca, wody termalne i uzdrowiskowe w bliskiej okolicy, zabiegi uzdrowiskowe, SPA i relaksacyjne w obiekcie, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, różne pomieszczenia odpowiednie do instruktażu i imprez społecznych.
Jest zwłaszcza odpowiedni do: imprezy firmowe/ szkolenia, pobyty SPA, relaksacyjne i zdrowotne, rodzinne wakacje, miesiąc miodowy.
Dom uzdrowiskowy Atlantis**

Dom uzdrowiskowy Atlantis**

Urocza dwupiętrowa zależność Atlantis ** ma atmosferę okresu. Znajduje się w centrum miasta, kilka kroków od deptaka. Maksymalna pojemność 50 gości jest zalecana przez małe hotele w przytulnym otoczeniu. Recepcja znajduje się w LD Eskalup, około 20 m od hotelu. Są to pokoje jedno i dwuosobowe oraz dwa apartamenty na poddaszu. Dieta podawana jest w kolejnym budynku dla smakoszy, który oferuje opcję pełnego wyżywienia. Kliniki medyczne znajdują się w LD Eskulap (około 20 m), zabiegi odbywają się w odległości 100 - 200 m od domu - budując Kaštieľ, Sina, Poliklinika.
Hotel uzdrowiskowy Slovakia***

Hotel uzdrowiskowy Slovakia***

Hotel Slovakia znajduje się w samym centrum Trencianske Teplice i stanowi bramę do miejskiego deptaka. Pojemność hotelu wynosi 140 łóżek rozmieszczonych na czterech piętrach. Dostępne są pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, apartamenty i pokoje rodzinne. Wszystkie pokoje posiadają balkon lub taras. Przyjemne otoczenie hotelu pozwala na jego szerokie zastosowanie - od pobytów uzdrowiskowych i relaksacyjnych po wycieczki z dziećmi lub krótkoterminowe zakwaterowanie. Bezpośrednio w hotelu znajduje się kryty basen i centrum relaksu.
Hotel uzdrowiskowy Pax***

Hotel uzdrowiskowy Pax***

Dom leczniczy PAX I kategorii znajduje się w strefie dla pieszych, w centrum, całkowite obłożenie 250 łóżek, 6 pięter. Jadalnia jest bezpośrednio w budynku, śniadania podawane są w formie bufetów szwedzkich, obiady i kolacje – możliwość wyboru z kilku dań. Gabinety lekarskie znajdują się w budynku, dom leczniczy jest bezpośrednio połączony z budynkami, w których wykonywane są zabiegi.
Hotel Flora***

Hotel Flora***

Obiekt leży w centrum miasta, tuż obok głównych atrakcji turystycznych, w centrum miasta uzdrowiskowego.
Jego głównymi zaletami są usytuowanie w przyrodzie, wody termalne i uzdrowiskowe w bliskiej okolicy, zabiegi uzdrowiskowe, SPA i relaksacyjne w obiekcie, szeroka gama usług w obiekcie, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostępne boiska sportowe, cicha okolica, różne pomieszczenia odpowiednie do instruktażu i imprez społecznych, basen wprost w budynku.
Jest zwłaszcza odpowiedni do: imprezy firmowe/ szkolenia, pobyty SPA, relaksacyjne i zdrowotne, pobyty uzdrowiskowe, rodzinne wakacje, miesiąc miodowy.